Hakkımızda

LOJİSTİK MARKET

Lojistik İşinde 30 Yılı Aşan Tecrübe

Şirketimiz uzun yıllardır lojistik faaliyetlerinin çeşitli kademelerinde görev almış, yöneticilik yapmış, depolama ve dağıtımda tecrübeli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Lojistik Market, genişlemiş hizmet alanı ve kalitesinin güvencesi olan geçmişin verdiği iş kültürü ile “2021 yılında Türkiye'nin ilk 10 kontrat lojistik şirketinden biri konumuna gelme” vizyonuyla yoluna devam etmektedir.

Lojistik Market'in, lojistik hizmetleri kapsamında Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde taşımacılık, depolama ve mikro dağıtım, yurtiçi taşıma, proje taşımacılığı, limanlarda konteyner taşımacılığı operasyonlarının yanı sıra demiryolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığında forwarding hizmetleri sunmaktadır.
“2021 yılında Türkiye'nin ilk 10 kontrat lojistik şirketinden biri konumuna gelme” vizyonuyla yoluna devam eden Lojistik Market, insana ve çevreye duyarlılığı ön planda tutarak sürekli gelişim ve büyüme içerisindedir.
“Tedarik zincirine stratejik değer katmak” misyonuna sahip olan Lojistik Market, tedarik zincirinin her halkasında müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirmeyi ve müşterilerinin operasyonlarına özel farklı çözümler sunmayı hedeflemektedir.
  • Müşteri odaklılık; “kazan kazan” felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak.
  • Öğrenme ve gelişim; İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak.
  • Çalışan memnuniyeti; Çalışanlarımızın beklentilerini aşarak karşılamak sosyal İletişimi sağlamak amacıyla; Çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak.
  • Takım ruhu; Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak.
  • Çevreye ve topluma saygı; Süreçlerimizde toplumun beklentilerine ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmak.
  • Güvenilirlik; Paydaşlara verdiğimiz sözleri tutmak, yalan söylememek, etik değerlere uyum sağlamak.
  • İşbirliklerini geliştirme; Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, sivil toplum örgütü, vb. işbirlikleri ile “kazan kazan” felsefesine uygun olarak çalışmak ve karşılıklı gelişimi sağlamak.
  • Sorumluluk alma; Güç işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak.

24

Ofis

569

Proje

1,930

Ulaşım Noktası

3,807

Müşteri
Galeri