Hizmetlerimiz

“Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.” - Henry Ford

Karayolu Taşımacılığı

Güçlü araç ağı ve ekibimiz sayesinde yurt içi taşımalarında etkin çözümler geliştirerek, yüklerin güvenli, çabuk, sağlam, ekonomik ve verimli bir şekilde hareketine imkan sağlamaktayız. Etkin operasyon ve müşteri hizmetleri yönetimi ile ürün akışı gerçekleşirken, eş zamanlı olarak bilgi akışını ve raporlamayı etkin olarak sağlamaktayız.

Demiryolu Taşımacılığı

Lojistik Market olarak, yeni bir hizmet anlayışı ile demiryolu taşımacılığında raylı sistem taşımacılığının avantajlarını müşterilerimize yansıtarak, ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar doğrultusunda güvenli bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Taşınacak yükün cinsine göre açık veya kapalı vagonlarla taşıma hizmeti sağlanmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin %80'inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde, ithalatçı ve ihracatçı müşterilerimize dünya ticaretinde rekabet edebilmeleri için ihtiyaca özel çözümler üretmekteyiz. Bu kapsamda, dünyanın en önemli liman ve ticaret şehirlerinde kurduğumuz konsolidasyon ve dağıtım depolarımızla, müşterilerimize maliyet odaklı çözümler sunuyoruz.

Havayolu Taşımacılığı (Forwarding)

Havayolu eşya taşımacılığı, ihracat ve ithalatçılar başta olmak üzere bu kapsamda ihtiyacı olan herkese sunduğumuz, yüklerin en uygun zamanda en uygun yöntemle ulaştırılmasını sağlayan hizmetimizdir.

Depo Yönetimi

Lojistik Market Ülke çapında birçok lokasyonda, en yüksek standartlarda depolama hizmeti vermektedir. Tehlikeli madde, Kimyasal ürünler, Gıda içerikli ürünler ve FMCG ürünleri başta olmak üzere standart depolama ihtiyacı olan tüm ürünler için ürüne özel depolama hizmeti sunmaktadır.

Paketleme (Co-Packing)

Co-packing hizmetimiz ile ürünlerinizi rakiplerinizden farklı kılacak ve hızlı satış olanakları sağlayacak çözümler sunmaktayız. Genç ve dinamik kadromuz ile Ambalajlama, Paketleme ve Etiketleme alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, tüm ihtiyaçlarınıza hızlı, kaliteli ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.